Olfen MAX

produkt dostępny bez recepty, żel,

Diklofenak (diclofenac)

, Teva

Dawka:

2%

Opakowanie:

23,20 zł

(0,46 zł / g)

Opis Olfen MAX

Olfen Max 2% to lek dostępny bez recepty w postaci żelu zawierający jako substancję czynną diklofenak. Działa on przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Preparat wskazany jest do miejscowego leczenia bólu w ostrych nadwyrężeniach, skręceniach lub stłuczeniach wywołanych urazami. Żel może być stosowany przez osoby dorosłe i młodzież od 14. roku życia.

Podmiot odpowiedzialny Olfen MAX

TEVA PHARMACEUTICALS POLSKA sp. z o.o.
ul. Emilii Plater
00-113 Warszawa
Polska

Składniki Olfen MAX

  • Substancja czynna: diklofenak. 1 g zawiera 23,2 mg diklofenaku dietyloamoniowego, co odpowiada 20 mg diklofenaku sodowego.
  • Substancje pomocnicze: alkohol izopropylowy, glikol propylenowy (E 1520), kokozylokaprylokapronian, parafina ciekła, karbomer, makrogolu eter cetostearylowy, dietyloamina, kwas oleinowy, butylohydroksytoluen (E 321), substancja zapachowa (zawierająca cytronelol, geraniol, alkohol benzylowy, linalol, limonen, cytral, farnezol, kumarynę i eugenol), woda oczyszczona.

Ulotka produktu Olfen MAX

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Voltaren Max

żel, 100 gramów

34,66 zł

Diky 4%

aerozol, 30 mililitrów = 25 gramów

38,95 zł

Traumon

żel, 100 gramów

42,66 zł

Dip Rilif

żel, 100 gramów

25,45 zł

Dolgit

krem, 100 gramów

32,19 zł

Naproxen Emo

żel, 100 gramów

19,79 zł

Elmetacin

aerozol, 50 mililitrów

43,74 zł

Dicloziaja

żel, 100 gramów

8,82 zł

Dip Hot rozgrzewający

krem, 67 gramów

17,52 zł

Naproxen Hasco

żel, 50 gramów

12,47 zł